Anasayfa / blog / iPhone 8’in Yeni Tasarımı Sızıntıda Göründü

iPhone 8’in Yeni Tasarımı Sızıntıda Göründü

Yeni iPhone 8 sızıntısı, Apple’ın iPhone’un onuncu yıldönümüne özel telefonundan sızan bilgi parçalarını nihayet bir araya getiriyor. Yeni sızan fotoğraflarda iPhone 8’in ön ve arka cam yüzünü görebiliyoruz.

Paylaşımı yapan Reddit kullanıcısı, parçaların Çin’den geldiğini söylüyor. Sızıntı gerçek ise iPhone 8’in neredeyse çerçevesiz bir ön yüze sahip olmasını, bunun yanında arka yüzünün her zamanki alüminyum yerine cam olmasını bekleyebiliriz.

Sızıntı, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modellerinin de benzer cam arka yüzle geleceğini gösteriyor. İddiaya göre iPhone 8’de olduğu gibi bu modellerde de kablosuz şarj özelliği bulunuyor. Ancak buna rağmen iPhone 8’i öne çıkaracak bir yanı var: Telefon iPhone 7 Plus’tan büyük olmamasına rağmen 5,5 inç ekran sunuyor. Hatta cihazın boyutları daha küçük bile olabilir.

Onuncu yılın iPhone’unun bir başka eşsiz özelliği daha olabilir. Arka yüzdeki kameranın artırılmış gerçeklik işlevleriyle güçlendirileceği söyleniyor. iOS 11, artırılmış gerçeklik özelliklerini geliştiricilerin mevcut iPhone modelleri üzerinde denemesini sağlamıştı. iPhone 8’in AR yetenekleri, Kasım’da bu özel işlevi yeni bir seviyeye taşıyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Captcha *